Set i dynacordit 2xsl 2400 dhe dsp 260 crosover

Shitet nga: bashkim 01 Dhj 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Besianë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shiten komplet me kufer qmimi ush pe komplet 2000 euro
jan te perdoren 2 sezonz
jan ne gjendje te mier pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim