2 pajaqalla

Shitet nga: beni 20 Mar 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Instrumente : Të tjera
2 pajaqalla 2 basera ekran per dvd kater zviqnika dhe instalimi per muzik me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim