Pojaqall Dhe Bufer

Shitet nga: nexhmedin 21 Jan 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Besianë
Instrumente : Të tjera
Ne gjendje te regullt jan prodhim gjerman
mund ti bleni dyjat por edhe vetem njeren prej tyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim