shes smadhues me 100 volt

Shitet nga: pllumi 30 Sht 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Instrumente : Të tjera
shitet smadhusi i firmes toa me 100 volt si dhe boksat toa 100 volt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim