studjo

Shitet nga: urimi 10 Mar 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Instrumente : Të tjera
shitet studjo e ardhur nga gjermanija ne gjendje te rregullt me dy zoqnika me cd dhe me trak a
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim