shes muzika te ndryshme per vetura

Shitet nga: meti 04 Pri 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shes boxa perforcues te ndryshem te markave te njohura per vetura FOCAL MAGNAT HINFONICS CRUNCH HERTZ PIONEER MAC AUDIO DELLINGER KENWOOD per me shum info +37744314121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim