shes Zerim

Shitet nga: mani 26 Krr 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Besianë
shes zerim mikset dhe dy boksa mikseta osht solar prodhim japan 8 kanalshe i ka 650 wat fuqi ndersa boksat jan te firmes max i kan 1200 wat, zerimi ka kualitet te zerit shum t'pasur mundet me u perdor ne qfar do lloj rasti. info 049 657 394 + viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim