Akuarium dhe sende te tjera

Shitet nga: Eldin Tahiri 17 Pri 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   130 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shese Akuariumin Komplet me filtrim , termometer , led ndriqimi dhe me shume dekorime si (kulla , fontana , thesare , lule me fluska , fluska , skelet etj). Akuariumi shitet edhe i vetem me qmim 70e dhe dekorime veqmas kulla 30 , thesari 10 , lule me fluska 10, fluskat 5 , skeleti 10 dhe dy fontana nga 10) e qe eshte ne pergjithesi 145e por nese e merrni komplet akuariumin me te gjitha sendet ai vie me 130e qmimi i fundit. Beje edhe Ndrrim me Gitare akustike te mir e te ruajtun si dhe me Iphone 4s te mir e te ruajtun. Me kontaktoni ne viber ne numrin e meposhtem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim