4 Haski dhe 5 qenusha te bukur

Shitet nga: Haski-buba 19 Gsh 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes haski gjina Meshkuj dy haski jan siberian dy tjeret kan syt kaft dhe kaltert mosha oshte 14 muaj i te gjithve haski kam edhe 5 buba te bukur kush i mban mrena let te dergoj email haskit siberian qmimi 500€ per dyt kurse haskit tjer 200€ qmimi kurse klyshqit nga 150€ nja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim