Pitbulla

Shitet nga: Perparim Zhdrwlla 10 Nën 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten klyshqit 100% original pitbull
Baba:Milky djali i Pitit vllau i Psychos, Bredit, Turbos etj.
Nana: Nina qika e Casperit X Kllea
Klyshqiit jan shum te mir si per hjeshi gjithashtu edhe per lufta dhe per roje. Te dashtun per familje dhe per fëmij.
Per konktak ne 049 719 639
Apo edhe ne Viber +38643810716
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim