2 klysh pikineza

Shitet nga: xxxxxxxxxxxxx 18 Shk 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   70 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes 2 klysh pikineza femer dhe mashkull jan te mir jan mjaft te shtir po ashtu shes edhe 2 buba femra jan shum te shtir ?
boj ndrrim me ndonje telefon si psh tablet samsung etj per me shum info. kontaktoni nr 044949253
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim