Belg Malinos - Pastor belg

Shitet nga: Tina 14 Shk 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Është shumë energjik, i dashur për familjar, agresiv për të panjofshum dhe i vaksionuar kunder sëmundjeve dhe terbimit. Qeni eshte vetem 8 muaj dhe i kupton komandat si hajde, ulu, shtriju, te veni. Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim