Belgian Malinois I perzier me Doberman

Shitet nga: Reksi/,Gjoni 28 Shk 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten Reksi dhe Gjoni 10 muajsh vaksinat I kane te kryera agresiv per te huaj shum te Mir me Familje Nr. 044496068 ose 049636041. 50$ njani 100$ te dyt pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim