Bubi dhe bubicka

Shitet nga: kujtim 28 Mar 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes bub dhe bibick te moshes 1 vjet e gjys jan shume te mire per oborr shume familiar te interesuarit me kontaktoni ne nr te telefonit ose ne email kujtimsylejmanii@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim