Bubi rac e ralle

Shitet nga: Xxx 14 Krr 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   50 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet bubi per arsye spo kom koh mu kujdes . Osht shum rac e rrall shum rojs dhe adaptohet leht edhe viber +38649450412
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim