Haski 13 muaj

Shitet nga: Denizz 16 Gsh 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qenin haski ka 13 muj nuk oshte qen qe te han apo agresiv ky qen i do teper femiet une e mbaj mrena emri i qenit oshte bora gjinia M qenin ekam nga prindrit kingu dhe Nikita jan nga turkia ikam edhe prindrit e qenit gjithsej kam 12 klysh haski nga 2 muaj kush ka deshir ta ket nje klysh ya ku o oferta klyshit nga 200€ M 100€ F boren eshes 600€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim