Haskii jept fal oshte gjetur pronar iri per Boren

Shitet nga: Haski ipet fal 29 Gsh 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
kam nje qen i cili quhet Bora dhe oshte 12 muajsh Un per veti ekam Bler qe klysh 500€ iika te gjitha vaksinat e kryra po ashtu dy pasoshe Turki-Kosov nuk ka kush te kujdeset per ta se Te Henen ja filloj Shkolles dhee ekuptova qe oshte Haram te bohet tregti me qen dhe prandaj vendosa ta jep ni njeri qe kujdeset per taa nese me lejoni do vi ta shoh qenin ndonjher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim