Husky - mashkull dhe femer

Shitet nga: Bekim 18 Mar 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten dy qenë të racës Husky, Rocky dhe Rina.

Femra është 5 muajshe kurse mashkulli 10 muajsh.

Nuk shiten veçmas, vetëm të dytë bashkë kurse çmimi është i diskutueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim