Karabashi i humbur

Shitet nga: Karabash 10 Mar 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Karabashi i humbur kerkohet (RUDI)
Kush e gjen dhe na lajmron e pret shperblimii.... :/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim