Kerkoj puntor puntore per kujdesje te qenev

Shitet nga: Puntor-pontore 23 Gsh 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Kam 15 qen jam femr futbolliste skam koh te merrem me ta se luaj an e mban botess vetm dy raca jan te veshtir pitbull bulldog kta i mbaj ne bokss tjrt mbrenda kushtet per kujdesjen e tyre jan keto pitbullav dhe bulldogav vetm uj dhe buk do ti qitini jo ti lironi nga boksi se jan te veshtir kuse tjreve qe mbahen mrena duhet buka uji me koh shetitija kur te doni mundi ti pastrohen vendet dhe rrobat e qeneve rroga 600€ n muajt per buk uaj qfar te keni nevoj mund te merrni etjr nese kujdesni edhe per shtepin at her jeni sherbtor dhe kujdes per qen muni me qendru ne shtepi nese pranoni un do jam pronarja e juaj po ashtu dhe prindrit vellezrit do i respekton qmimi 1400€ n muajt per te dyjat nese memoni qe ju dilni zott pitbullav - bulldog muni mej nzjerr edhe ata per shetitje flm per mirkuptimim mosha duhet te jet prej 15 vjet e me te rritur ma te vogel sme duhet se sdin te kujdesen ska lidhje gjinia fmr apo mashkull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim