Malinois klyshqi

Shitet nga: Albin 12 Pri 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten malinois klyshqi mashkulli 150 dhe femna 120ne fot shihet nona dhe baba
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim