Mini Pincher

Shitet nga: granit 09 Sht 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes mini pincher femer shum qen i mir dhe shum i paqt muni me kontaktu edhe ne viber +37744806912
Edhe ndrrim i mundshum me pula
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim