Pastor Belg

Shitet nga: xxxxx 01 Sht 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Pastor belg femer i lindur me 02.12.2014. Tani ka mbush 7 muaj. I vaksionuar dhe i pastruar nga parazit . Qmimi 300 euro . telefoni 045 402-336
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim