Pastor Belg

Shitet nga: privat 20 Shk 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet qeni pastor belg gjinia femer mosha 1 vjet shum e shtir per te huaj kurse me pronar osht shum e ngueshme dhe intelegjente u kan e barksume 1 her ka pasur gjithsej 9 klysh 6 mashkuj dhe 3 femra arsyeja qe e shes osht se nuk kam koh mu kujdes per ta se jam me orar te gjat ne pune per ma shum info
tel :044-169-797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim