Pastor Gjerman

Shitet nga: Pastori Gjerman 24 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Pastori Gjerman mashkull me garancion me te gjitha parametrat, eshte vetem 7 muaj. Eshte i pastruar nga parazitat dhei ka te gjitha vaksinat e marura deri me tani. Qeni eshte race 100% origjinale qysh tash ka fillu te behet shume agresiv dhe eshte ideal per roje ose per kultivimin e kesaj race. Shume kohe mbaj kete race veq doren nzemer kurr klysh ma tbukur, tzhvilluar dhe ma temperament skam pas andaj e shes vetem per arsye subjektive.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim