Pastor Gjerman 100% origjinal

Shitet nga: ... 19 Mar 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin pastor Gjerman 100%origjinal gjinia Mashkull mosha 2 vjet e 3 muj, eshte I mire per pllace dhe per shtepi, eshte I ndegjueshem.
Arsyja pse po e hjeku eshte se kam nje qen tjeter.
Qmimi 150 boj ndrrim edhe me diqka qe me konvenon si psh inkubator, pula etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim