Pastor Gjerman me Garancion

Shitet nga: Pastor Gjerman 20 Gsh 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Pastori Gjerman mashkull ende si ka mbushe 12 muaj me te gjitha parametrat e duhura qe duhet te kete kjo Race. Qeni eshte teper rojs ne teritorin e vete andaj ipet me garancion per te gjthe ata qe deshiron ta mbajne per roje te shtepise apo pllaceve te ndryshme. Qeni i ka te kryera te gjitha vaksinat dhe eshte ne gjendje shume te mire. Çmimi i tij eshte 250 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim