Piknizerat Qift Rinen dhe Kingun

Shitet nga: Kingi Rina 29 Gsh 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes piknizerat qift emrat e tyre jan Rina Kingu nga 5 muaj boj ndrrim me belg pastor gjerman haski ipohn 5s ose shiten 300€ dyt me boks Kingu oshte nga koliba kurse Rina nga ana tjetr e boksit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim