Pitbull Jan te perzim Me Rotfailler

Shitet nga: XXXX 05 Mar 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Jan pitbulla jon 2 meshkuj jan Perzim me rotfailler Boj ndrrim me pitbull me daten 3/5/2016 i kan ba 1 muj Muni mem kontaktu en Facebook.com dhe jon shum tshtir muni me fol en Facebook.com https://www.facebook.com/beqa.otr Dyt 60 eru Njoni ma shum osht Rotfailer I kafti osht ma shum pitbull flm por mirkuptimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim