Pugg qift ose vetm mashkull

Shitet nga: pug 25 Gsh 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
blej pug qift ose vetm mashkull qmimi me marrvshje duhet te jon nga 2 muaj dhe te jan te mesuar se un i mbaj mrena qmimin ktu vetm ja kam futur kot s vlen ky qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim