Qen sharri

Shitet nga: xxxxx 11 Shk 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qen te sharrit 15 mujsh esht mjaft luftarak dhe rojs per oborre pllace etj qmimi i diskutuueshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim