Qen

Shitet nga: Qen 09 Shk 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Qeni .. Qeni osht Has Vuqjak ..
1 Ka 9 muaj e gjysmë ... është Femer.. Dhe është i Rrezikshum Ndaj Njerzve Te Panjohur
Dhe Nuk Kam Vend Qe Ta mbaj
Qmimi osht :80 euro

Kontaktoni Ne Tel : 044-466-981
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim