Qen 3muajsh - flm merrjep u shit

Shitet nga: Bina 25 Gsh 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet qeni emri i ti oshte leo oshte i bukur dhe nuk oshte i shtir gjinia mashkull kush eka per t mbajtur vetm perte lozur me ta let kontakton se per me majt ne oborr nuk jav japp qeni mbahet mrena dhe ushqehet me ushqim te qeneve un ekam ble 400€ mirpo e jap me qmimi 70€ se se kam per bizness per ket arsy nese menoni qe e jap lir dhe oshte i semuar ejani shkojm te veternier mirpo qeni ska asgje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim