Qen MIni PIn

Shitet nga: Sefa 04 Shk 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes : Qenin
Raca:Mini-Pin
Gjinia:Mashkull
Ngjyra: zi-kaft
Tekst: Qeni Raca e këtij qenit n kosovë gjindet shumë pakë më shum n zvicer dhe n gjermani.Qeni osht shumë i mir për oborrë është rojsë i shtepis shum. I mirë
Ësht shum i shpejt në vrapim dhe kunducion FULL është i
Dashur për fëmij shum dhe për të rritu është një qen shum i
Mirë për vikend të dilesh në liqen Pyje ETJ
Arsya që shitet: Qenin e shes për arsye q nuk ka kush të kujdeset për të nukë kemi Kohë
Vjet : 1
Qenin e kam bler me qmim 250
Dhe e shes me qmim 200
Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim