Qen belg

Shitet nga: flamur 02 Dhj 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Esht nje qen i mir i shtir i porzim belg dhe haski
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim