Qen bubi

Shitet nga: anonim 05 Shk 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet bubi 8 muajsh gjinia mashkull shum rojs dhe agresiv per te huaj osht si zile per shtepi kurse me te shtepis nuk i nguc arsyeja qe e shes osht se nuk kam koh me u kujdes se jam me orar te gjat ne pune per ma shum info :
tel :044-169-797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim