Qen

Shitet nga: Dardan 24 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet pastor gjerman femer 5 muajsh esht shum e shtir per oborrin e shtepis per qen te tjer esht shum e eger esht dhe nje foto e nenes se saj per me shum informata na kontakto 049-885-686
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim