Qene bub

Shitet nga: qen bub 08 Pri 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
≈ shes qenin bub shume i mire
eshte nje qene besnik ka qef te luaj me femij
eshte nje qene shume i bukur dhe i ka gjitha vaksinat arsyj qe po e shes se skam vende per ta mbajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim