Qift pikineza b

Shitet nga: Mehmet 29 Gsh 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qifitin Pikineza-piknizera nga 5 muajsh Emrat etyre Jan Kingu-Rina jan qift ndrrim i mundshum me haski qift belg qift pastor gjerman qift ose ipohn 5s ose Lloptop mini qmimi oshte 300€ per qen kurse boksi dhe koliba 200€ koliba oshte per dy qent e ndame me dyer vin ndamas 300€ qent 200€ boksi dhe koliba ndrrimi me ato qe kam cekur ma nalt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim