ROTTWEILER Klysh

Shitet nga: buki 16 Nën 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Klushi I ka 2 muj e 3 jav . Eshte shume intelegjent dhe I fuqishem. Klyshi eshte mashkull.
Klyshi eshte rac e pastert .
Per ma shum na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim