Rottwailer femer 4 mujshe

Shitet nga: xxxxxx 21 Pri 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes urgjentisht klyshin 4 mujsh rottwailer te gjinis femer osht origjinal dhe shum imier osht ne gjendje te mir shendetsore dhe i vaksionuar ju mir pres arsyja pse poe hjeki osht se jom i interesum mi ba ni pastor gjerman (ni rex)ju mir pres qmimi osht i volitshem ker koj falje ndoshta fotot nuk jan te kjarta po vajza eka fotografu ok
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim