Shes haski

Shitet nga: Bora 24 Gsh 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes 7 klysh haski nga 2 muaj me 2 shtator mbushin 3 muaj jan te bukur dhe nuk ulirojn ikam edh dy qen te rritur njori oshte vellau i madh iketyre klyshve oshte ngjyr e bardh ka 11 muaj emri i ti boraa kam dhe nje qen tjtrer 13 muajsh emri i ti oshte Bigii vetm dy jan gjini fmr nga klyshqit tjrt mashkull po ashtu e dhe te rriturit jan meshkuj qmimi per klyshqi 250€ meshkujt kurse fmrat 230€ Bora ka qmimin 500€ kurse Biggi 200€ ndrrim i mundshum me motor ore te menqur ipohn4s ipohn5s ipohn6 me motor muni mej marr 4 qen me or te menqur 1 me ipohn4s me ipohn5s 3 me ipohn6 5 klyshqii
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim