Shes Pastor te paster Gjerman

Shitet nga: Bujar 18 Gsh 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes pastor gjerman 2 klyshqi meshkuj 1muaj jan shum te mir . Pastori i madh osht shum i ndegjushum arsya pse i shes osht se kam shum nuk po mundem dhe nuk po kam koh te merrem me ta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim