Shitet Qeni

Shitet nga: Bora 22 Gsh 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qeni 15 muaj ka deshir te luaaj me pronarin apo familjart per te tjeratt oshte teper atacak apo agresiv kur dal me shetit i vendoj mbroicee apo mask qe smundet te kafshoj askon dhe prandaj e prekun te gjith femiett ne shesh ndrrim i mundshum me naj pikinez mos te jet i vjeter ose haski dej 12-15 muaj emarr ma shum jo oshte qen i policiss
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim