Terrieri dhe Bubi

Shitet nga: hshs 07 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten2t jon ekstrem tshtir me garancjon terieri hinneper bira i ka 6 muj edhe mijt i nxjerr pi biree Bubi per njerz o ekstrem i shtir i ka 7muj veq ekstrem i shtir oo.kontaktoni viber +37745977091 dytjon meshkuj. qmim i volitshem Shiten edhe Vetmas.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim