Vuqjak U SHIT - U SHIT

Shitet nga: Vuqjak 07 Shk 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin vuqjak esht i races t'mir dhe esht rojes i shpis poashtu edhe eshte i paster. Shes per arsye se nuk ka kush kujdeset per ta shes me nje qmim te volitshem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim