bulldog

Shitet nga: bulldog 19 Gsh 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes bulldog american klysha 2-3 mujash prindrit e tyre jan shum te shtir per njerz dhe per gjithqka tjter garantoj se per pronar jan tepr te urt dhe deshirojn te luajn gjithsej kam 10 klysh bulldog 8 meshkuj dhe 2 femra emra sju kam vendosur kelyshve shes dhe prindrit kush oshte intersum mosha e mashkullit 2 vite ndersa fmrs 1 egjys emrat eprindrev jan Xhoni-xhesika qmimi i Xhonit dhe xheskis oshte 700€ nese vini nga larg mund te bojm zbritje pershembull nga deqani prizeren lipjani mitrovica mun te hjekum 100€ kurse n afersi 50€ qmimet eklyshve meshkuj 200€ meshkujt 80€ fmrat prindrit dhe klyshet shihen n foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim