jep haski fal se do shkoj ne turki edhe dy dit

Shitet nga: bina 01 Sht 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
kerkoj pronar per haski te gjinis mashkull vetm 3 her oshte vaksinur mosha 15 muajsh i pastruar nga parazitet Mbahet mrena Ushqimi han qfar ti qitni vetm duhet tja bleni qamqakozat sepse oshte i mesuar me ta un e pastroj me shapon qenit dhe dhomebt i pastrohen 2 her ne dit me ja pa dhombet ika ma te bardh se njeriu Emri i Qenit Nicor- Nikor ejap fal pet arsye se do shkoj ne Instambol-Turki
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim