kerkoj pitbull per ndrrim

Shitet nga: xxxxxx 07 Pri 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Kerkoj 1 pitbull klysh per ndrrim me vuqjak vuqjaku eshtë 3 mujsh numri i viberit +37745542156 vuqjaku esht dhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim