pastor belg

Shitet nga: anonim 05 Pri 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet qeni pastor bleg gjinia femen mosha 1 vjet shum agresive per te huaj kurse per pronar esht shum intelegjente u kan e barsume ka pas gjithsej 9 klysh 6 mashkuj dhe 3 femna arsyeja qe e shes osht se nuk kam koh mu kujdes per ta se jam me orar te gjat ne pun per ma shum info tel 044 169 797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim